• Ново
Американски Уметнички Декор Бела Фарма Излитена-Шик Спомени Ѕиден Часовник Со Слика Рамка Фото Колаж
zoom_in

Американски Уметнички Декор Бела Фарма Излитена-Шик Спомени Ѕиден Часовник Со Слика Рамка Фото Колаж

DEN 478.40

Износ
check Во продавницата.

Покажете ги вашите скапоцени семејни спомени со парче функционално колку што е срдечно. Додадете добредојден допир во секоја просторија со часовник што ги носи вашите спомени во првите редови. Овој шармантен колажен часовник содржи многу рамки околу централниот цитат што гласи : " најдоброто нешто во врска со спомените е да ги направите". Овој бел геометриски часовник е совршен за влезови, спални соби, дневни соби и ходници и веднаш додава личен допир на секој простор. Стилизирајте го Овој Колаж и Ѕиден Часовник со вашите омилени семејни фотографии и третирајте го како што би можеле вашите скапоцени албуми со фотографии. . СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : . Вкупни Димензии : 20" H x 20" L x 1.5" D. Тежина : 2.45 фунти. СЕНТИМЕНТАЛЕН фото КОЛАЖ — овој излитен-шик ѕиден часовник инспириран од фарма го прави совршен акцент на секоја просторија во вашиот дом. Без разлика дали тоа е централниот дел на вашиот простор или само акцент, овој уникатен ѕиден мебел ги става вашите семејни спомени во централната фаза. Секој часовник содржи 4 3,50 х 4,5 фотографии и 8 3 х 3 фотографии. ФУНКЦИОНАЛЕН ЅИДЕН ЧАСОВНИК-Покрај тоа што обезбедува уникатен простор за сите ваши семејни фотографии, овој прекрасен мебел исто така се удвојува како корисен часовник. Едноставно опремување со 1 batt батерија и гледајте го времето на штиклирање. ЛЕСНО ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ-Секој часовник доаѓа опремен со клучалка на задната страна, што го прави закачувањето на ова парче декор брзо и лесно.

Им се допаѓа и на купувачите..