• Ново
Pass & Seymour one-банда без завртки за украси wallидна плоча, антички месинг
zoom_in

Pass & Seymour one-банда без завртки за украси wallидна плоча, антички месинг

DEN 118.24

Износ
check Во продавницата.

Единствено конструираните wallидни плочи без завртки P&S имаат канал за фаќање без нуркање околу периметарот, обезбедувајќи чист, униформа изглед. Античкиот месинг финиш нуди одличен начин за надополнување на најжешките погледи на денешниот ден. Pass & Seymour Wall Wallидна плоча без завртки за завртки, антички месинг го подобрува дизајнот и изгледот на вашиот уред. Карактеристики 1-банда банди за сигурна влезна врска. Mountидното монтирање може лесно да се инсталира со потребна минимална работна сила. Доаѓа во антички месинг# боја за софистициран и блескав изглед. Направено со поликарбонатимал# за дополнителна заштита и сигурност.

Им се допаѓа и на купувачите..