• Ново
Печатено печатење во врата
zoom_in

Печатено печатење во врата

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Shorty-Premium врамена печати врамена ладна притиснато хартија печатење со супериорна рамка за двојно матка и квалитет. 2 големини на располагање 16''’X16 '' - - целокупната големина 20''x20 '' - - целокупната големина Секое парче е направена по нарачка. Секое парче доаѓа со висечки хардвер. Подготвени да висат Giclee Prient Print Plexiglass Beveled Matt Board Board Double Matte Board Framed Print. Премиум Двоен Мет. Подготвени да висат.

Им се допаѓа и на купувачите..