• Ново
Stuple Industries гроздобер храна овошје сликарство wallидна плакета уметност од визија студио
zoom_in

Stuple Industries гроздобер храна овошје сликарство wallидна плакета уметност од визија студио

DEN 2601.60

Износ
check Во продавницата.

Нашите wallидни плаки започнуваат како убави литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со слој фолија на страните што треба да се даде е јасен, чист изглед. Димензии : 12 x 0,5 x 18 инчи - Оваа преголема верзија е 40% поголема од нашиот стандард. Нашите wallидни плаки започнуваат како убави литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со слој фолија на страните што треба да се даде е јасен, чист изглед . подготвен за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметникот Визија Студио.

Им се допаѓа и на купувачите..