• Ново
Самсон Фарм Фронт-Хароу Трака Ребрата f- 11- A8
zoom_in

Самсон Фарм Фронт-Хароу Трака Ребрата f- 11- A8

DEN 1134.24

Износ
check Во продавницата.

Френдот пред-харо-патека Ф-2 од Самсон е фарма гума дизајнирана специјално за да обезбеди извонредна влечење, ракување и контрола за различни услови на почвата, додека обезбедува минимална набивање на почвата. Одликувајќи се со широк отпечаток за поголем контакт со површината и тешкото соединение, обликувано во дизајн на самочистење, гумата обезбедува одличен управувач во влажни и суви услови и отпор против никулци пункции и странични лизгања. За крајна издржливост, влечење и долг живот на абење, Форт-патеката на Самсон Форт Ф-2 е Фармската гума за да одговара на вашите потреби. Стока.

Им се допаѓа и на купувачите..