• Ново
Задебелен териер куче Портрет портрет животни и инсекти графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност
zoom_in

Задебелен териер куче Портрет портрет животни и инсекти графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

DEN 7196.00

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 30 x 1,5 x 40 преголема : 36 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа мимаки, а потоа исечете ги рачно и истегнете секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : модерно, кучешко, животно, цицач, домашно милениче, куче , Кутре, портрет, териер. Дизајн од enен Сели. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Им се допаѓа и на купувачите..