• Ново
ПИТТСБУРГ СТЕЛЕНЕРСКИ ДЕВОЈКИ ДЕВОЈКИ БОЛЕВИ БОЛЕВИ, 2-ПАКЕ
zoom_in

ПИТТСБУРГ СТЕЛЕНЕРСКИ ДЕВОЈКИ ДЕВОЈКИ БОЛЕВИ БОЛЕВИ, 2-ПАКЕ

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

NFL Pittsburgh Steelers Babil Girl 2-Pack Долги ракави Bodysuit Set е совршен за навивање за нејзиниот омилен фудбалски тим на денот на играта! Таа ќе изгледа симпатична облечена во една од овие омилени фудбалски каросерии. Спортски прилично розови и тимски бои, пријатни ткаенини, деколте на рамото на рамото и лесно затворање на предвремено, овие каросерии за девојчиња ќе постигнат дополнителни поени секој пат! NFL PITTSBURGH STEELLERS BABY 2-пакувања со долги ракави со долги ракави Поставете 60% памук / 40% поли-блокирање. Долги ракави совршени за кул фудбалско време. Широки отвори за нозе за да се обезбеди удобно вклопување над пелена. Детали за печатење на екран и контраст. Машинско миење, суво суво. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..