• Ново
Pokemon TCG: Задолжителен бустер за забрането светло од сонце и месечина
zoom_in

Pokemon TCG: Задолжителен бустер за забрането светло од сонце и месечина

DEN 479.84

Износ
check Во продавницата.

Некрозма продолжува да го води светот на Одг изненадувачки во покемонот TCG : Забрането светло експанзија на сонце и месечина. Ierестоката и мистериозна легендарна Покемон ја презеде новата форма како Ултра Некрозма GX, а други покемони се собираат за да ја поздрават оваа нова светлина .. или да се спротивстават на тоа. Lucario GX, Greninja GX, Zygarde GX, Yveltal GX, Naganadel GX, дури и вулканион и величествениот Арсеус мора да изберат страна. Оваа импресивна експанзија испорачува поубави картички за starвезди на Прис, кои се толку моќни, може да имате само една од секоја во вашата палуба и еднаш да се користи, тие одат во страшната изгубена зона, никогаш да не се вратат. Играчите исто така можат да очекуваат многу кул Покемон и поддржувачите кои првично се сретнале во прекрасниот регион Калос. Откријте прекрасни Одг и мистериозни богатства во покемонот TCG : Забрането светло експанзија на сонце и месечина. Вклучува 8 Pokemon Забранети светло -бустер -пакувања. Секој пакет содржи 10 картички.

Им се допаѓа и на купувачите..