• Ново
Началници на Канзас Сити 16 '' 16 '' Фросна перница од Фрости Шерпа
zoom_in

Началници на Канзас Сити 16 '' 16 '' Фросна перница од Фрости Шерпа

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Одморете ја главата среќно знаејќи дека вашиот дух на шефовите на Канзас Сити е токму таму со вас со зграпчување на оваа ладна перница. Наменето за најсаканите дремки, нуди пријатна ткаенина на Шерпа за да ве одржи пријатно. Најдобро од сè, извезените графики на Канзас Сити началници и ладен совети додаваат некои тимски таленти во вашите додатоци за спиење. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Брендови за лого. Увезени. Официјално лиценциран. Машинско миење. Везено лепенка за лого на тимот на плоштад. Мерки приближно. 16 '' x 16 ''. Направено од ладен врзан, материјал со висока кутија Шерпа. Материјал : 100% полиестер. Покриениот капак е отстранлив за миење.

Им се допаѓа и на купувачите..