• Ново
Bubba Burger® Original USDA избор говедско месо хамбургери, - фунта хамбургери, кутија за фунти
zoom_in

Bubba Burger® Original USDA избор говедско месо хамбургери, - фунта хамбургери, кутија за фунти

DEN 77.44

Износ
check Во продавницата.

Bubba Burger® Original 100% USDA избор говедско месо хамбургери, 6 - 1/3 фунти хамбургери, кутија од 2 фунти - Bubba Burger� го прави брз и лесен за да ги направите највкусните оброци досега за вашето семејство и пријатели. Нашите оригинални хамбургери со сите јамки се направени од 100% земја USDA избор говедско месо? Тие исто така се без глутен, богати со протеини и не содржат полнила, без адитиви, нема конзерванси и нема додаден натриум. Нашите замрзнати плескавици од говедско месо се замрзнати со блиц со употреба на уникатна техника што се заклучува во целата нежност, сочноста, вкусот и хранливите материи што ги сакате во плескавица. Без оглед како ги готвите? На скара, во тава, во рерна, или во воздухот во воздухот? Овие вкусни хамбургери од сите кавги се направени да се готват директно од замрзнувачот? Не е потребно затоплување? и се подготвени да служат и да уживаат во околу 10 минути. Па, што е тајната да се направи буба хамбургери толку вкусни? Тоа е едноставно како нашата посветеност на квалитетот и практичноста да можеме да го готвиме секој плескавица брзо директно од замрзнувачот. Ние сме посветени на тоа да ви донесеме вкусен, сокружен плескавица со секој залак? А, зошто? Без глутен. Готви замрзнато. 1/3 фунти плескавица од говедско месо достапен во пакети со две фунти или четири фунти. Подготвени за 10 минути или помалку за брз оброк секоја ноќ во неделата. 100% USDA избор Чак говедско месо без додаден натриум. Хамбургерите без дополнителни полнила се совршени за диети без глутен. Нема вештачки состојки или конзерванси.

Им се допаѓа и на купувачите..