• Ново
Скоро природен 3,5 'маслиново конус вештачки топиер во отпорен на УВ -отпорен на УВ
zoom_in

Скоро природен 3,5 'маслиново конус вештачки топиер во отпорен на УВ -отпорен на УВ

DEN 975.84

Износ
check Во продавницата.

Со материјал отпорен на УВ, зашеменети бујни зелени лисја на ова вештачко дрво од маслиново конус топиер се подготвени да ја прифатат сончевата светлина. Уредно сместена во чиста бела пластеница со речни карпи, можете да го користите ова парче 3,5 стапки за да донесете смирувачко и освежувачко чувство во вашата спална соба или во дворот заедно со вашите други колекции на вистински или факс цветни растенија. Н : 3,5 стапки. W : 24 in. Д : 24 во. Додадете елеганција и шарм во вашиот дом. Бујно зелено зеленило. Внимателно изработени од најдобрите материјали. Доаѓа во чист бел пластеник. Погодно за употреба на отворено. Аранжманите со цвеќиња од свила се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед . Големина на тенџере/вазна : H : 12 in. W : 12 in. Д : 12 во.

Им се допаѓа и на купувачите..