• Ново
Маица со долги ракави на девојчињата Гаранималс Девојки
zoom_in

Маица со долги ракави на девојчињата Гаранималс Девојки

DEN 311.84

Износ
check Во продавницата.

Гледајте го нејзиниот скок, трчајте и играјте во „магични“ детали за еднорог! Оваа маица со долг ракав од Гаранималс е удобен додаток на нејзината гардероба во која има мека памучна завршница. Спарете ја оваа девојка со долги ракави со нејзините омилени панталони и хеланки за совршен изглед. Исклучиво на и. Екипаж. Долги ракави. Контраст за печатење. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Маица со долги ракави на девојчињата на мали деца од Гаранималс.

Им се допаѓа и на купувачите..