• Ново
ОДГОВОР ЗА СТРАНА СТРАНА СТРАНА УРБАН МАСАШУТЕТСК
zoom_in

ОДГОВОР ЗА СТРАНА СТРАНА СТРАНА УРБАН МАСАШУТЕТСК

DEN 271.20

Износ
check Во продавницата.

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела на wallид или рамна површина.

Им се допаѓа и на купувачите..