• Ново
Бесплатно склопување женска култура Бо, со кратки ракави, големини xs-xxxl
zoom_in

Бесплатно склопување женска култура Бо, со кратки ракави, големини xs-xxxl

DEN 504.00

Износ
check Во продавницата.

Дали има такво нешто како премногу маички? Ние не велиме никаков начин! Додадете во вашата постојано растечка колекција со вистинска издвојување… Boxy Tee на бесплатниот склоп. Изработено во неверојатно мек памук, оваа мета нуди неограничена, опуштена вклопување, малку исечена должина и е достапна во цврсти материи и ленти. Сигурно ќе бидете вашето секојдневие, каде било, да се грижите по една во секоја боја и уживајте во вашето лето. Само на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Boxy. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : сите ленти или цврсти бои; Исечен полите; мали странични парчиња. Teенски боксерски култури од бесплатно собрание.

Им се допаѓа и на купувачите..