• Ново
Маица за женски бели Питсбург челици
zoom_in

Маица за женски бели Питсбург челици

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Оставете ја вашата loveубов кон Питсбург Стилерс да заблеска со оваа стилска подготвена маица. Совршено за денови на игра или секојдневно носење, оваа удобна кошула има јасни тимски графики за да ви помогне да се поврзете и да се расположите со колегите. Фатете ја оваа шик мета секој пат кога сакате да ја покажете својата лојалност кон Питсбург Стилерс. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Вратот на екипажот. Заоблен полите. Бренд : Облека за странична страна. Увезени. Официјално лиценциран. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Краток ракав. Графики за печатење на екран.

Им се допаѓа и на купувачите..