• Ново
Атлетски дела момчиња Технолошки руно Худи и џогерс сет, 2-парчиња, големини 4- & хаски
zoom_in

Атлетски дела момчиња Технолошки руно Худи и џогерс сет, 2-парчиња, големини 4- & хаски

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Чувајте го топло кога времето станува поладно со ова 2-парчиња технолошки руно поставени од атлетски дела. Во опуштениот филовер се одликува со аспиратор за затворање на затворање и ситни дупки на ракавите за да му помогне да го задржи покриен, завршен со џеб од патент за безбедно складирање на мали предмети. Спарен со координативните џогери за влечење, овој пријатна сет е направена од мека ткаенина од руно што ја фаќа потта и брзо се суши за максимална удобност. Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 худи и 1 пар џогери. Врвни карактеристики : опуштено вклопување; прикачен аспиратор со прицврстувачка плоча; застани; долги ракави со пилиња; џеб на патент кенгур; Брзо сушење. Крајни карактеристики : опуштено вклопување; повлечете со еластична половината на влечење; 2 предни џебови; 1 карго џеб за патент; опседнат манжетна. Момци технолошки руно худи и џогери поставени од атлетски дела.

Им се допаѓа и на купувачите..