• Ново
Индустриски студенти детално опишано портрет на птици Ориоле, искривен животински животински графички уметност Необратена уметничка печатена wallидна уметност, ди
zoom_in

Индустриски студенти детално опишано портрет на птици Ориоле, искривен животински животински графички уметност Необратена уметничка

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : птица; Животно; Ориоле, природа, животински свет. Дизајн од работилница за Алпенглоу.

Им се допаѓа и на купувачите..