• Ново
Menорџ Машки 10 Надворешни рамни предни шорцеви
zoom_in

Menорџ Машки 10 Надворешни рамни предни шорцеви

DEN 271.68

Износ
check Во продавницата.

Преземете ја секоја авантура што доаѓа во рамни предни шорцеви на Georgeорџ. Стилски, удобно и подготвено за забава на отворено, овие шорцеви за мажи се одличен додаток на топло време на вашата гардероба од скара во задниот двор до одмор. Мулти-џебниот дизајн е совршен за одржување на вашите мали најважни работи. Исклучиво на. Материјал : 69% најлон/27% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32. Одговара : Опуштено вклопување. Подигнување и инсејм : среден пораст; 10 ”inseam. Затворање : Затворање на копчињата со поштенски мува; Внатрешното влечење за врвно вклопување. Ockебови : 2 предни наклони џебови; 2 џебови за заварување на задниот дел имаат најважни работи. Карактеристики : рамен фронт; јамки на појас. Надворешни рамни предни шорцеви за мажи од Georgeорџ.

Им се допаѓа и на купувачите..