• Ново
Дин Русо Студија „Јас ќе седнам за тебе“
zoom_in

Дин Русо Студија „Јас ќе седнам за тебе“

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Дин се надева дека ќе ја пренесе грижата и посветеноста на loversубителите на животните од секаков вид, од кучиња и мачки до коњи и пошироко. Пит Булс се погрешно разбрана раса и јас сум само среќен што можам да ја добијам пораката за спасување на животни таму. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Тој има серија за животински свет во делата, како начин да ги поддржува безбројните животни на работ на истребување. Преку инспиративни пораки и светли отпечатоци, работата на Дин Русос сигурно ќе го осветли секој ден. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Дин Русо Арт Студио има искрена посветеност на спасување на животни и учествуваше во добротворни аукции, донации и настани за собирање средства за да се подигне свеста и да помогне во заедницата за благосостојба на животните. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Дин Русо Студио „Јас ќе седнам за тебе“ платно уметност. Истакнати бои : сива, сина, тен, бела, зелена, задечка, задечка од очите, затоа што, како што знае секој lубител на животни, очите се најикспресивни. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи.

Им се допаѓа и на купувачите..