• Ново
Тајни богатства женски и женски плус маица и шорцеви за велосипеди, 2 парчиња
zoom_in

Тајни богатства женски и женски плус маица и шорцеви за велосипеди, 2 парчиња

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Стил и удобност .. што повеќе би сакале да сакате од сет? 2-парчиња маица и шорцеви за велосипеди на тајните богатства ги проверуваат сите ознаки со својата „супер мека измислица и лесен стил. Тие прават совршени пижами и се исто толку удобни за дневникот наоколу! Графичките отпечатоци додаваат забавен завршен допир, што го прави овластен фаворит за вашата гардероба. Исклучиво на. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. 2-парчиња сет вклучува : една маица и еден пар шорцеви за велосипеди. Маица : опуштено вклопување; вратот на екипажот; стил на пуловер; кратки ракави со капки раменици; графички принт од предната страна; Лесна ткаенина. Шорцеви за велосипеди : опремени; висок пораст; Повлечен стил; широка еластична лента за половината за дополнителна удобност; печатење на сите; Истегнување ткаенина. 2 парчиња маица и шорцеви за велосипеди поставени за жени од тајни богатства.

Им се допаѓа и на купувачите..