• Ново
Трик или третирајте шарена торба за тотални за Ноќта на вештерките од тиква
zoom_in

Трик или третирајте шарена торба за тотални за Ноќта на вештерките од тиква

DEN 223.84

Износ
check Во продавницата.

Шарената тотална тиква е совршен додаток за сезоната на есен. Забавниот дизајн е отпечатен од обете страни. За издржливост, тотерот е направен од 100% полиестер и има памучни веб -рачки. Не-ткаената полиестерска обвивка додава дополнителна цврстина. Се препорачува чистење на самото место. "Едноставно маргаритка, трик или третирајте шарена торба за тотални за Ноќта на вештерките од тиква : Печатете од двете страни. Внатре во обложена со неткаени поли. Памучни веб-рачки.

Им се допаѓа и на купувачите..