• Ново
Малиот замок маѓепсан негувателски едриличар
zoom_in

Малиот замок маѓепсан негувателски едриличар

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Enchanted Cherish Glider : Нежните лизгање и вртливата од 360 степени на грбот и повисоките раце за подобра поддршка, врвна перница за пена за полнење со удобност е 100 проценти полиестерски фиберхиг-квалитетни, челични мерачи за мерачи за да се засилат спојниците на тешки мерачи, за да се замолчат зглобовите со тешки мерачи, кои се загреваат , screwed and stapled All-steel tubular ring base for greater stability in all positions Matching ottoman sold separately Maximum Weight Capacity : 275 lbs Dimensions : 34"L x 33"W x 38"H This glider features smooth gliding and a 360-degree swivel for поголема удобност. Приложената перница назад и реверзибилните перничиња за седишта помагаат да се спречи абење.

Им се допаѓа и на купувачите..