• Ново
од страна на компанијата за подигање на портланд, машка река ниска патика за чипка на чипка
zoom_in

од страна на компанијата за подигање на портланд, машка река ниска патика за чипка на чипка

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Запознајте го Портланд од страна на компанијата за подигање на Портланд, машка река ниска патика за чипка, модерно ажурирање на патиката на класичен суд. Разноврсен додаток на вашиот плакар, овие лесни и издржливи патики имаат украсно стих на горниот и контрастниот гумен ѓон за да обезбедат удобност со секој чекор. Перничена влошка за дополнителна удобност. Синтетички нубук горниот. Гума надворешна плоча, вулканизирана. Затворање на чипка за прилагодливо, безбедно вклопување. Поставата за дишење. Подготвена јака за удобно вклопување.

Им се допаѓа и на купувачите..