• Ново
Трговска марка ликовна уметност „деко“ платно уметност од гроздобер лавои
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност „деко“ платно уметност од гроздобер лавои

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Уметник : Гроздобер лавоисебјект : People Style : Modern-Century Modern Product Тип : Галерија обвиткано платно Арт. Лавои е уметник со голем интерес за историјата на уметноста, кој ги вклучува не само старите мајстори, туку и гроздобер рекламна уметност, која во голем број случаи ја создадоа некои од најпознатите уметници на денот. Омилени епохи се ера на уметноста Ново и Арт Деко, но сè што е убаво и гроздобер лавои „деко“ платно уметност.

Им се допаѓа и на купувачите..