• Ново
Атлетик работи женска влага кратко со странични џебови
zoom_in

Атлетик работи женска влага кратко со странични џебови

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Атлетик дела женски атлетизура кратко е во финиш за влага со забавни бои и отпечатоци за кул и удобен стил во теретана. Моделот е 5'10 '' и носи големина S. опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Карактеристики на влага. Еластична лента за половината со цртеж за удобност. Достапно во најразлични бои или отпечатоци. 89% полиестер/11% спандекс. Машина за перење. Увезени. Атлетски носат шорцеви за жени.

Им се допаѓа и на купувачите..