• Ново
Без граници со висок низок фустан со капчиња на јуниори, големини XS-XXXL
zoom_in

Без граници со висок низок фустан со капчиња на јуниори, големини XS-XXXL

DEN 328.00

Износ
check Во продавницата.

Без напор шик. Не беше дизајниран фустан од капчиња со граници со сончев ден на ум. Од романтичното капчиња до капчињата до нивото на здолниште со високо-ниско полите, овој фустан е предодреден да импресионира. Лизгајте го со некои навивачки сандали и подготвени сте да се борат. Исклучиво на. Материјал : 77% Рејон/23% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : опремена со каросерија; проточно здолниште. Должина : Хитови над колената пред и под колената на грбот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави; тенки, прилагодливи ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ДЕЦЕРНА ДЕЦЕНЦИЈА; капчиња од капчиња со замен; Ниво на здолниште со високо-ниско полите; наредени. Висок низок фустан со капчиња за јуниори од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..