• Ново
Без граници машки мото -фармерки
zoom_in

Без граници машки мото -фармерки

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Инјектирајте смел стил во вашиот обичен изглед без мото -фармерки на границите за мажи. Текстурираните споеви додаваат незгодна вибрација на овој тексас што мора да го има, бидејќи лесно се спарува со вашите омилени маички, чизми или патики за целосен и ладен ансамбл. Исклучиво на. Материјал : 69% памук/25% полиестер/3% рајон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32 x 32. Одговара : Тенок вклопување низ бутовите, коленото и ногата. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со 5 џеб. Карактеристики : Текстурирани споеви и детали за шиење. Тенок одговара на мото фармерки за мажи од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..