• Ново
DesignArt во Quartzиден часовник во кварц
zoom_in

DesignArt во Quartzиден часовник во кварц

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој часовник на Cournидот на езерската куќа е направен на 100% цврст алуминиум. Има многу рефлексивна сјајна завршница создавајќи елегантен модерен изглед. Утрово сончевата светлина низ часовникот на wallидот од шумата од бреза пристигнува целосно подготвен да виси на идот. Едноставно вметнете ја батеријата „АА“ вклучена со вашата нарачка. Достапно во неколку големина, овој модерен преголем часовник го прави фокусна точка на секоја просторија. Ultra Gloss Conitage обезбедува боите да бидат екстра живописни со светлосен рефлексија . 1мм метал од алуминиумска оценка . 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот. Директно во сјајно алуминиумски панел, создавајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот . изгледа подобро од која било фото -хартија и гарантирано ќе трае најмалку 20 години.

Им се допаѓа и на купувачите..