• Ново
Галерија со гужви завиткани од платно од Марина Петро
zoom_in

Галерија со гужви завиткани од платно од Марина Петро

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

е прекрасна репродукција во која има прекрасна врана во своето природно живеалиште на гранка на дрво во текот на ноќта. Прекрасно парче за разговор што ќе комплиментира секој дом или канцеларија. Направени по нарачка. Подготвени да висат. Достапни големини на Muliple.

Им се допаѓа и на купувачите..