• Ново
Машка системска јакна
zoom_in

Машка системска јакна

DEN 1116.64

Износ
check Во продавницата.

Машка три -во -една јакна три во една системи сноуборд / скијачка јакна. Мулти сезонска употреба. Инсуацијата е многу отпорна на вода - топлина кога е влажна. Контрастни патенти во боја на центарот на предниот дел, две градите и два долги џебови. Топлина без рефус.

Им се допаѓа и на купувачите..