• Ново
Прод цврсти бејзбол панталони
zoom_in

Прод цврсти бејзбол панталони

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Mizuno Pro Solid Baseball Pant му нуди на играчот најлесна тежина и ткаенина што дише за екстремна удобност на теренот. Тунел-појас на половината на половината на половината лета со продолжено затворање на задните џебови со затворање со двојно затворање со двојно колено со копче : Двоен слој конструкција на коленото за дополнителна заштита. Објавено од двојно плетено со двојно плетено лого : Лесна и издржлива конструкција на ткаенини.

Им се допаѓа и на купувачите..