• Ново
Јакна за мажи Georgeорџ Машка до големина 5xl
zoom_in

Јакна за мажи Georgeорџ Машка до големина 5xl

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

80% полиестер; 20% памучна машина за миење ладно само нехлорно белило кога е потребно, јакна за машко поле со ниско ниво на ниско ниво, до големина 5xl : 80% полиестер, 20% памук. Двонасочен патент во центарот на предниот дел со размавта од невреме. Јакна на поле. Внатрешен прилагодлив анорак на половината. Четири џебови (2 странични џебови, 2 предни џебови). Копче манжетна. Достапно во разновидни стилови. Измијте внатре надвор, машина за миење на машината, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо.

Им се допаѓа и на купувачите..