• Ново
Бафало Саберс - постер за wallидови на лого, 22.375 34
zoom_in

Бафало Саберс - постер за wallидови на лого, 22.375 34

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Осветлете ја секоја просторија со овој NHL Buffalo Saabers - Poster Wallид на лого 13. Постерите за трендови се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и се печатат на врвна хартија за постер, што ги подобрува боите за да направат смела изјава за декор на wallидови. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни брендови и естетски дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер, па дури и возрасен, Trends International има постер што ќе го сакате. Trends International NHL Buffalo Sabers - Лого 13 Trendsидни трендови Постери Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 16 постери за лесна, апликација без оштетување. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

Им се допаѓа и на купувачите..