• Ново
ДИЕ ДИЕ ДИЕ ДИЕ ДИДЕ, со големина од 4-18, со големина 4-18
zoom_in

ДИЕ ДИЕ ДИЕ ДИЕ ДИДЕ, со големина од 4-18, со големина 4-18

DEN 240.00

Износ
check Во продавницата.

Чувствувајќи се жлебови .. и пријатно со качулка за вратоврска на ванила Starвезда. Поставата на Faux Sherpa додава дополнителен тост слој на кадифен удобност што ја одржува топло и изгледа добро од автобуската станица до училницата до игралиштето. Материјал : 60% памук/40% полиестер; Поставата на Фаукс Шерпа : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Долги со ребрести манжетни. Ockебови : Предна торбичка џеб. Карактеристики : Faux Sherpa наредена аспиратор; Цела шема на вратоврска. ДИЕ-ДИЕ ХУДИЕ ЗА ДЕВОЈКИ ОД ВАНИЛА СТАР.

Им се допаѓа и на купувачите..