• Ново
Collece Collection Womens Shareene Tru Comfort Fonam Slip на платформски сандали со клинови
zoom_in

Collece Collection Womens Shareene Tru Comfort Fonam Slip на платформски сандали со клинови

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Сандал на платформата Shareene од колекцијата Journee е враќање на 90 -тите години што го баравте. Нивната луксузна веганска кожа, стилот на флип-флоп и отворениот плоштад пети ќе бидат најдобрата комбинација на елегантен, но едноставен изглед за да одат со која било облека. Осигурете се дека нозете ви се задоволни со нивното затворање и 4 mm Tru Comfort Foam ™ Insole за да ги задржите нозете удобни цел ден. Висина на пета : 3 1/4-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1 3/4-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : лента за пети. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични чевли. Сандали.

Им се допаѓа и на купувачите..