• Ново
Живописен живот, прицврстувачи на кучиња, прилагодливо неопрено куче за одење, зелена, големина xs
zoom_in

Живописен живот, прицврстувачи на кучиња, прилагодливо неопрено куче за одење, зелена, големина xs

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Живописен живот зелена прилагодлива неопрена заснова на кучиња, големина xs. Однесете го вашето куче на дневни прошетки со ова стилско куче за одење. Оваа температура е мека, удобна и дише. Зашиениот прстен "d " на врвот на прицврстувачот дава сигурна точка за врска за вашиот поводник и не обезбедува влечење или влечење околу вратот на вашето куче како традиционални јаки. Прошетајте го вашето куче во стил и безбедност со живописен живот зелена неопрена прилагодлива кучиња за одење. Ве молиме измерете го вашето куче пред купување за да се обезбеди најдобро одговара. Достапно во повеќе големини. Купувајте во продавница или преку Интернет за целосна живописна колекција на животни животни удобни неопренови кучиња одење : од живописен живот. Направено со мека неопрена за удобно вклопување. Повеќе точки на прилагодување : Прилагодливи на вратот и половината за совршено вклопување. Двојни пластични спојки : Две спојки околу стомакот за лесно вклучување и исклучување. Метални Д-прстени : Два метални Д-прстени, еден на вратот и еден на половината за поголема контрола. Квалитетна конструкција : Удобно вклопување и чувство за вашето кученце со трајна конструкција. Достапно во повеќе големини : Достапно во големини XS-M. Вие ќе можете да го најдете најдоброто вклопување за вашето кученце.

Им се допаѓа и на купувачите..