• Ново
Долга ракав за маж на тахари, активен џемпер на екипажот на екипажот на екипажот на вратот на вратот
zoom_in

Долга ракав за маж на тахари, активен џемпер на екипажот на екипажот на екипажот на вратот на вратот

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Подготвувајќи се само полесно. Оваа џемпер на пуловер од Тахари е направена во мек француски Тери со класичен екипаж што го прави разноврсен, убав избор за вашата гардероба. Активната силуета Fit го одржува удобно за вашиот целодневен стил и брзо заработува место на неделната ротација. Само спарете го со омилените џогери и клоци и сте подготвени! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Active Fit. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Обратно француско тело Тери; Табулаторот за лого. Машка француска џемпер од Тери од Тахари.

Им се допаѓа и на купувачите..