• Ново
Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки слаби фармерки
zoom_in

Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки слаби фармерки

DEN 447.84

Износ
check Во продавницата.

Потпис од Levi Strauss & Co. ™ Слаби фармерки за мажи, само може да стане ваш пар. Влијанието е слаби низ седиштето и бутот, сè до глуждот. И бидејќи тие се направени од Premium Super Flex Denim, тие се движат со вас, за да можете да шетате, да седите и да ги завршите работите удобно. Автентични, добро изработени слаби фармерки во кои можете да живеете. 98% памук, 2% еластан. Twill. Супер флекс. Слаби одговара. Слабиот отвор на нозете. Низок пораст. Потпис од Леви Штраус и Ко. Машките слаби фармерки само може да станат ваш пар. Влијанието е слаби низ седиштето и бутот, сè до глуждот. И бидејќи тие се направени од Premium Super Flex Denim, тие се движат со вас, за да можете да шетате, да седите и да ги завршите работите удобно. Автентични, добро изработени слаби фармерки во кои можете да живеете . Zip Fly. Стајлинг со 5 џеб. Машинско миење.

Им се допаѓа и на купувачите..