• Ново
Еленс стадини на машка меморија за меморија за возење со пена за возење мотор
zoom_in

Еленс стадини на машка меморија за меморија за возење со пена за возење мотор

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Замислете дека можевте да се оддалечите од чиста релаксација. Каде кул се среќава со удобност. Ова возење МПЦ нуди лесен стил за носење во класична силуета. Однесувајте се кон нозете на обликуван кревет за нозе Ева со и додаден слој на мемориска пена што ќе понуди амортизирање со секој чекор. Издржлив термопластичен гумен ѓон додава безбедност и влечење. Со целиот ден удобност, вашите уморни нозе ќе ви се заблагодарат. Издржливост : Трајната надворешна плоча на TPR е поцврста од онаа на типично возење МПЦ . удобност цел ден : апсорбирајќи шок E.V.A. Инсол има мемориска пена. Меките облоги помагаат да ја стекнат потта и да ја задржат ногата удобна. Лесно залепена јака за дополнителна удобност. Одлично за оние на нозе цел ден.

Им се допаѓа и на купувачите..