• Ново
Дефиниција на убовта
zoom_in

Дефиниција на убовта

DEN 671.84

Износ
check Во продавницата.

"Дефиницијата за loveубовта" е убава врамена wallидна уметност што прави одличен додаток на вашите празни wallsидови. Оваа инспиративна уметност за loveубовта комбинира значење со гроздобер и елеганција. Тоа ќе биде одличен додаток на вашиот животен или работен простор. Дефиниција на loveубовта : врамена wallидна уметност. Бела мат. Домашен декор. Инспиративна уметност. Димензии : 19 "x 23".

Им се допаѓа и на купувачите..