• Ново
Јакна за машки тренери
zoom_in

Јакна за машки тренери

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Машки тренери јакна гроздобер тренери јакна со предвремено затворање. Централна предна биб и фиксиран аспиратор за додадена топлина. Суптилна тонална боја на бојата на Bib Zipper до бојата на школка. Два џебови со затворен затвор. Тропски апстрактно печатење на поставата. Внатрешен патент Затворен џеб со отворање на медиуми за влечење на жица преку.

Им се допаѓа и на купувачите..