• Ново
Даниел креации сет за четки за очи за очи, црна, КТ
zoom_in

Даниел креации сет за четки за очи за очи, црна, КТ

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Сетот за четки за очи на Даниел Смоки доаѓа со четири квалитетни парчиња. Вклучува четка за чистење на очи за примена на сенки за очи и две четки за мешање во различни големини за да се справат со набори. Дури и добивате аголна четка за примена на јасен ајлајнер за дополнителна дефиниција. Сетот за четки „Даниел“ доаѓа со упатства за детали за совети и техники за тоа како најдобро да ја примените вашата шминка, вклучително и информативно видео. Одете на трендовски темен изглед или лепете со класичен стил со овие корисни додатоци. Даниел креации сет за четки за очи за очи, црна, 4 брои : црни рачки. Сет од четири четки. Две четки за мешање со различни големини. Четка за чистење на окото. Една аголна четка. Црната козметичка четка сет доаѓа со упатства за апликација.

Им се допаѓа и на купувачите..