• Ново
Тренд лабораториска фланел и памучна крпа од памук, 4pk, бела и сива, унисекс
zoom_in

Тренд лабораториска фланел и памучна крпа од памук, 4pk, бела и сива, унисекс

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Чувајте ги хаос на минимум со Фарм Пријатели Фленел 4-пакувани крпи од Тренд Лабораторија! Плодовите на бурните се великодушно преголеми за да ја заштитат облеката и се многу апсорбирани за чистење на излевање. Комплетот доаѓа во асортиман на четири печатени луксузни 100% памучни фланели крпи. Моделите вклучуваат сива печатење со харинга, симпатична креда нацртана кучиња и кучиња, печатење на кучиња, класичен кариран печатење и печатење на животински нацртани фарми со разиграни крави, овци, свињи и кокошки. Сите имаат координативна палета на бои од сива, таупе, сенф и кафеава боја. 100% фланелен памук. Великодушно преголем за да ја заштитите облеката. Комплетот вклучува 4 плескави - секоја мерка на мерки. Упатства за нега : Машинско миење ладно со како бои, нежен циклус. Не бели. Tumble Dry Two или Line Shy. Не пеглајте. Не исушете чисто.

Им се допаѓа и на купувачите..