• Ново
Механиј лов на М-пакт тајна ракавица за заштита на тешки обврски
zoom_in

Механиј лов на М-пакт тајна ракавица за заштита на тешки обврски

DEN 228.16

Износ
check Во продавницата.

За супер заштита и неверојатно вклопување, обидете се со нашата ракавица M-Pact 2. Анатомски дизајнирани со напредни карактеристики кои вклучуваат заострени странични панели на истегнување кои се формираат удобно помеѓу прстите и обликуваната манжетна на неопренови за непречено вклопување на зглобот. Интегрирани интегрирани влијанија апсорбираат обликувани гумени прсти за заштита на гумени прсти и заштита од хармоника со длабоки ребрести. Оваа ракавица ги има сите со средна големина, чувар на хармоника со 6 мм подлога за пена Ева. Аморттексните прсти обезбедуваат издржлива моќност. Подлога за палми од 2мм XRD и подлогата за удар од 4мм XRD го намалуваат шок и вибрации. Најлонската веб -јамка обезбедува удобно складирање. Машина за перење.

Им се допаѓа и на купувачите..