• Ново
Трговска марка ликовна уметност Flores Blancas III Canvas Art by Color Bakery Breat Matte, црна рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Flores Blancas III Canvas Art by Color Bakery Breat Matte, црна рамка

DEN 2601.60

Износ
check Во продавницата.

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Флорес Бланкас III“ платно уметност по боја пекарница бела мат, црна рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Им се допаѓа и на купувачите..