• Ново
Женски удобност широка каиш за плетенка со плетенка за плетенка
zoom_in

Женски удобност широка каиш за плетенка со плетенка за плетенка

DEN 819.04

Износ
check Во продавницата.

Овој потресен широко чизми на коленото на коленото ќе ги крене вашите духови оваа есенска сезона. Овој прекрасен багажник има совршена висина на потпетицата, удобна ѓон, густа шара, широко теле и најсечен ткаен детален образец со кружна тока. Feelе се чувствувате уникатно, убаво и удобност во најновиот багажник. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 14 инчи. Обем на теле : 16 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : Faux кожа над синтетичката. Подножје : мемориска пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..