• Ново
Потпис од Леви Штраус и Ко.
zoom_in

Потпис од Леви Штраус и Ко.

DEN 399.68

Износ
check Во продавницата.

Потпис од Леви Строс слаби отворање на нозете. Подигање и инсејм : високи; 29 "ИНСЕАМ. Затворање : Затворање на копчето со ZIP мува. Pебови : Стајлинг со пет џебови. Карактеристики : супериорно високо истегнување за ласкаво, удобно вклопување. Потпис од Леви Строс и Ко. Високи слаби фармерки за жени. Стајлинг со 5 џеб.

Им се допаѓа и на купувачите..