• Ново
Мајсспејс модерен акцент стол тапациран криви бек -потпирач единечен тросед со перница за дневна соба, спална соба - морнарица
zoom_in

Мајсспејс модерен акцент стол тапациран криви бек -потпирач единечен тросед со перница за дневна соба, спална соба - морнарица

DEN 1791.84

Износ
check Во продавницата.

Убава и практична, разноврсна во стил, нежен и компактен, акцент столот нема да заземе многу простор во вашиот дом. Завршете ја вашата дневна соба или декор во спалната соба со нашиот прекрасен и фантастичен акцент стол. Материјал за нозе : Метал. Перниките за седишта исполнети со висока пена за еластичност обезбедуваат удобна поддршка за вашето тело кога седат. Столот на софата е ергономски дизајниран да одговара на кривините на вашето тело и да ви помогне да го ослободите замор на телото. Детали за материјалот на нозете : челик. Гаранција : Комерцијална гаранција : Да. Информации за производот : Севкупно : 30. Должина на гаранцијата : една година. Материјал за тапацир : Букле. Со сите потребни инструкции и хардвер и видео за инсталација во рамките на QR -кодот, нашиот стол е лесен за инсталирање, помагајќи ви да заштедите многу време и енергија . Боја : Брегот на слонова коска/црна/морнарица/сенф/зелена боја. Покрај тоа, перниците и потпирачот за грб се отстранливи за лесно чистење, совршени за употреба во спална соба, навистина уживаат во тивко и пријатно време за разговор. Вклучени перници : Да. Капацитет на тежина : 275 фунти. Цврстите метални нозе се многу издржливи, а капачето на стапалото го спречуваат гребењето на подот, што ја прави основата постабилна. Потребна е инсталација : Да. Лесна инсталација - Потребно е одредено склопување за овој стол за акцент. прилагодливи метални нозе - златни метални нозе со прилагодливи парчиња во случај на нерамномерен кат, обезбедете стабилност и трајност. Удобна перница за седишта - Овој тапацир на акцент стол е изработен од букл, кој е удобен, мек, издржлив, еластичен и отпорен на брчки. Отстранливи перничиња за грб и седишта : Да.

Им се допаѓа и на купувачите..