• Ново
Апстрактна женска фигура органски бел фустан моден сликарство платно уметничко печатење
zoom_in

Апстрактна женска фигура органски бел фустан моден сликарство платно уметничко печатење

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Благодарение на нашата растечка мрежа на уметници, ние сме во состојба да понудиме импресивен избор на уметнички дела што изразуваат различни погледи, теми и категории. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Рут од Стајн. Апстрактна женска фигура органска мода на бел фустан.

Им се допаѓа и на купувачите..