• Ново
Огледало компатибилен со 2008 година-Mercedes Benz C AMG C десен патнички страна загреана сигнална сигнална светлина, светло за светло на сигналот, кој може да се слика
zoom_in

Огледало компатибилен со 2008 година-Mercedes Benz C AMG C десен патнички страна загреана сигнална сигнална светлина, светло

DEN 1729.28

Износ
check Во продавницата.

Специфично за производство на производи : без автоматско-склопување на место за откривање : без светло за сигнали за сигнали за сигнал : Вметнување сигнал за сигнал/финиш : Сликарлив тип : Преклопување на електрична енергија Операција : Енергетска стаклена стакло : Загреаномемориско потсетување : Без меморија : без меморија : без меморија : За не-акрединг стил Огледало за опкружување на огледалото : Директна светлина на Fit Puddle Вклучено : Без продавање на светлосна светлина : Продадена индивидуално Препорачана употреба : OE заменакол Vue огледала се вашите најприфатливи огледала за замена на OE и тие се произведени од највисок квалитет, материјали отпорни на корозија за да ги издржат сите видови на временски услови. Kool Vue е специјализирана за производство на огледала за сите правила и модели; Нашите огледала минуваат низ ригорозно време, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате ретровизори со највисок квалитет. Поддржано од 1 -годишна гаранција на Kool Vue - не можете да тргнете наопаку со огледалата на Kool Vue! Линиите на бранови на очилата за огледало не треба да се користат за да се идентификуваат загреаните огледала, бидејќи сè повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала. Компатибилен со следниве возила : Локација : Патнички странична година (и) Направете модел Trim 2008-2009 Mercedes Benz C230 4 Matic, Base 2010-2011 Mercedes Benz C250 4 Matic, Base 2008-2011 Mercedes Benz C300 4 Matic, 4 Matic Luxury, 4 Matic Sport, Luxury, луксуз , Sport 2008-2010 Mercedes Benz C300 Base 2008-2011 Mercedes Benz C350 4 Matic, Sport 2008-2010 Mercedes Benz C350 Base 2008-2011 Mercedes Benz C63 AMG Base OE Број : 2048100276.

Им се допаѓа и на купувачите..